Regulamin bezpieczny pobyt

Kontakt z nami

Sanatorium nad Kryniczanką
ul. Ebersa 2-4
33-380 Krynica-Zdrój

Tel: 734 141 645
marketing-nadkryniczanka@krynica.net.pl

Dla ceniacych komfort

Pogoda w Krynicy

REGULAMIN - BEZPIECZNY POBYT
W „SANATORIUM NAD KRYNICZANKĄ”SP. Z O. O. W KRYNICY ZDROJU

            W celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas pobytu w Sanatorium w czasie stanu epidemii, obowiązuje wzmożony reżim sanitarny. Prowadzona jest regularna dezynfekcja powierzchni o zwiększonej częstotliwosci dotyku, takich jak: klamki, poręcze,włączniki światła, windy, toalety ogólnodostępne, zewnętrzne części dozowników, blaty na recepcji, stoliki, krzesła w strefach ogólnych.

Pacjent zobowiązany jest do przestrzegania obowiązującego Regulaminu:

1.            Przed przyjazdem do Sanatorium z Pacjentem przeprowadzana jest telefonicznie Ankieta wstępnej kwalifikacji. Do Sanatorium może zgłosić się osoba bez objawów choroby zakaźnej.

2.            Obowiązkowa dezynfekcja rąk przed wejściem do budynku, windy, jadalni, gabinetów działu fizjoterapii, dyżurki pielęgniarek, gabinetów lekarskich,  do planowania zabiegów, biblioteki,  sali telewizyjnej, sauny (dozowniki z płynem dostępne na korytarzach, na każdym piętrze oraz w ogólnodostępnych toaletach).

3.            Jednorazowo w holu recepcyjnym może przebywać ilość osób gwarantująca zachowanie obowiązującego dystansu społecznego.

4.            Przy stanowisku recepcyjnym może znajdować się tylko jedna osoba.

5.            Przed rozpoczęciem meldunku w recepcji, wykonywany jest pomiar temperatury ciała Pacjenta oraz wypełnienie Ankiety wstępnej kwalifikacji.

6.            W przypadku podwyższonej temperatury min. 38o C, objawów chorobowych, Pacjent nie jest meldowany. Pacjent otrzyma informację  o dalszym postępowaniu.

7.            Na terenie Sanatorium w częściach wspólnych  Pacjent i personel zobowiązany jest do noszenia maseczki/ osłony na nos i usta (z wyjątkiem przebywania na jadalni).

8.            Zabezpieczenie maseczek po stronie Pacjenta (dostępny zakup w recepcji).

9.            Podczas pobytu w Sanatorium i korzystania z oferowanych usług Pacjent jest zobowiązany do zachowania obowiązującego dystansu społecznego.

10.         W przypadku zaobserwowania u siebie objawów chorobowych, Pacjent zobowiązany jest pozostać w pokoju i telefonicznie poinformować pielęgniarkę dyżurną

(tel. kom. 608 078 014 lub 18/471 28 13,  18/471 28 14 wew. 310)

11.          W przypadku podejrzenia zakażenia Covid 19 u Pacjenta lub pracownika wdrożymy odpowiednie procedury.

12.         W pokojach pacjentów mogą przebywać tylko osoby tam zameldowane. Zakaz odwiedzin osób z zewnątrz.

13.         Sprzątanie pokoi Pacjentów połaczone jest  z dezynfekcją powierzchni dotykowych, tj.  klamek, włączników światła, uchwytów, blatów, pilotów TV, armatury, urządzeń sanitarnych oraz wietrzenie pokoi ( na czas sprzątania  Pacjent będzie poproszony o wyjście z pokoju).

14.         Przestrzeganie przez Pacjentów godzin posiłków.

15.         Przestrzeganie przez Pacjentów zaplanowanych godzin zabiegów/wizyty lekarskiej itp.

16.          Niepunktualne zgłoszenie się na zabiegi skutkuje brakiem ich realizacji.

17.          Na zabiegach obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych oraz obowiązkowe  noszenie  maseczek i rękawiczek lub dezynfekcja rąk oraz prześcieradła jednorazowego.

 

NEWSLETTER

Podając e-mail wyrażasz zgodę na przesyłanie przez "SANATORIUM NAD KRYNICZANKĄ"
Sp. z o.o. informacji o ofertach, promocjach i okazjach w formie
newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej.